Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa laka cz

Řadit dle: -
75+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Technolog/technoložka — STACHEMA CZ s.r.o. - job post

STACHEMA CZ s.r.o.
Slaný
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Slaný

Úplný popis pracovní pozice:

Technolog/technoložka — STACHEMA CZ s.r.o.

Pracovní náplň
  • Technická a technologická správa výrobků
  • Spolupráce na vývoji nových výrobků a jejich zavádění do výroby
  • Zajištění přenosu informací mezi výrobou a laboratoří
  • Správa technické dokumentace
  • Dohled na činnost výrobního oddělení, řešení problémů
  • Sledování novinek v oboru a navrhování možných úprav
  • Výstupní kontrola kvality
Požadujeme
  • Min. SŠ s maturitou
  • Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, technické myšlení
  • Výhodou praxe v technickém oboru, blízkost k oboru barev, laků, stavebních materiálů
Nabízíme
  • Základní mzda od 38.000 Kč dle zkušeností
  • Příspěvek na DIP
  • Zajímavý příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sportovní aktivity - Multisport karta
  • Týden dovolené navíc
  • Slevy na firemní výrobky
  • Perspektivní práci v zajímavém oboru
  • Zázemí silné, úspěšné a stabilní společnosti
  • Odborné zaškolení
Pracoviště
  • Slaný

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis