Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa le hotels group

Řadit dle: -
Nabídky práce: 26
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

NOČNÍ PORTÝR Le Hotels Group - job post

Le Hotels Group
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Le Hotels Group hledá pro svůj menší 4* Hotel s rodinnou atmosférou vhodného kandidáta s příjemným a přátelským vystupováním na pozici NOČNÍ PORTÝR.

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost AJ výhodou
  • ochotu pracovat noční 12h směny
  • předchozí praxe výhodou, ne však podmínkou
Nabízíme:

  • příjemné prostředí hotelu s rodinnou atmosférou v centru Prahy
  • přátelský kolektiv
  • dobrou dopravní dostupnost (metro, tram Národní třída)
  • rozvoj profesních a jazykových dovedností
  • zázemí stabilní investiční a hotelové společnosti
  • možnost kariérního růstu v rámci celé Le Hotels
  • Multisport kartu za zvýhodněnou cenu
  • odborná školení
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • 50% sleva do restaurací Le Hotels
  • personální stravování
  • další firemní benefity dynamicky se rozvíjející společnosti

Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis