Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa letectví

Řadit dle: -
Nabídky práce: 87

Podobná vyhledávání:

letiště

Job Post Details

Programátor CNC obráběcích strojů - job post

5M Precision s.r.o.
Uherské Hradiště
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Co od Vás očekáváme:

Programátor CNC obráběcích strojů – kompozitové díly do letectví a vesmíru+ výroba forem, kusová výroba

Pracovní náplň

  • Tvorba programů pro 5os CNC stroje v CAM Powermill, HSM, Inventor CAM
  • Příprava podkladů pro výrobu
  • Komunikace s konstrukcí

Požadujeme

  • Pečlivost, samostatnost a 100% spolehlivost
  • Praxe v programování v CAM
  • Základní znalost některého CAD, ideálně Inventor nebo Solidworks
  • Znalost technologie obrábění a čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Práci v české firmě
  • Bonusy za výkony
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněné tel.tarify včetně Vaší rodiny
  • Individuální zaučení na danou pozici
  • Podpora v kariérním a finančním růstu
  • Celkově osobní přístup a férové jednání
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis