Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa litfin

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Administrativní pracovník - Fully remote - job post

LitFin
Praha
Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Společnost LitFin, přední specialista v investování do soudních sporů ve střední a východní Evropě, hledá do svého týmu kolegu na pozici administrativního asistenta plně z pohodlí domova.

Pracovní náplň:

podílení se na procesu zpracovávání podkladů v rámci našich různých kauz (např. kontrola kompletnosti podkladů zaslaných klienty, kontrola výstupních hodnot apod.);

práce s interním systémem, zadávání a kontrola dat;

komunikace s klienty - mailem i telefonicky;

plnění dílčích úkolů projektu a jejich následný reporting.

Požadujeme:

bez potíží se domluvíš anglicky s našimi zahraničními kolegy (další jazyky výhodou);

spolehlivost, ochota, proaktivita, pečlivost a samostatnost jsou Tvoje silné stránky;

nadšení pro právo, ekonomii či finance velkou výhodou.

Nabízíme:

nástup ihned nebo dle potřeby;

práce z pohodlí domova;

možnost Multisport karty;

přátelský mladý tým a flexibilitu;

možnost kariérního růstu.

Typ úlohy: Plný úvazek

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis