Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Job Post Details

Manipulační dělník/dělnice ve skladu - job post

DAKACOM
Nupaky

Lokalita

Nupaky

Úplný popis pracovní pozice:

Co vás čeká?

  • Příjem materiálu, vychystání k tiskovým strojům
  • Zaskladnění zbytkového materiálu
  • Práce v příjemném kolektivu a neformálním prostředí
  • Zakázky pro významné klienty
  • Práce s moderními technologiemi
  • Možnost osobního růstu
  • Firemní benefity (odměny pro zaměstnance měsíce, vstupenky na kulturní akce)
  • Dobré platové ohodnocení
  • Jídelna v budově tiskárny

Co od vás očekáváme?

  • Manuální zručnost
  • Praxe se strojírenskou nebo jinou technologií vítána
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Samostatnost a flexibilita

V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail aneta@dakacom.cz. Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis