Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,143

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Specialista péče o zákazníky - job post

Twisto payments a.s.
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme Twisto a baví nás inovovat dnešní svět financí a plateb. Věříme v digitální cashless budoucnost a v jádru našeho businessu je mobilní appka, díky které mají stovky tisíc našich uživatelů jednodušší každodenní placení a svoje finance stoprocentně pod kontrolou.

Náplň práce:

Tvé výzvy v Twistu:
Mluvíme, píšeme si s našimi zákazníky a plníme všechna jejich (ne)splnitelná přání. Od předání kontaktu na e-shop po dohledání platby za dvě presa. Jsme kompaktní a komunikativní tým – mladý, přátelský a náročný. Spokojenost zákazníků nám dělá nejen radost, ale je pro nás vůbec nejdůležitější .

Co T
ě v Twistu čeká?

Zodpovídat dotazy a pomáhat řešit problémy našich zákazníků –
  • písemně i telefonicky;
  • Udělat vše pro spokojenost zákazníka
  • Vyhodnocovat vzniklé situace a najít správné řešení;
  • Komunikovat s kolegy napříč celým oddělením Péče o zákazníky;
  • Dávat spolu s marketingem Twistu tvář – jako jediní totiž komunikujete se zákazníky napřímo!

Co od Vás očekáváme:

Co Ti nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu - pracujeme jen 7,5 hodiny denně;
  • až 50.000Kč za doporučení nového kolegy;
  • Stravenkový paušál (1.500Kč/měsíčně)- nedáváme papírky, ale peníze posíláme každý měsíc přímo na účet spolu se mzdou;
    • Výkonnostní bonusy až 4.000Kč;
    Možnost využít zvýhodněný firemní mobilní tarifa Twisto Premium
  • 30 dní dovolené a 4 whatever days aneb dělej si co chceš ;
  • Podporu zdravého životního stylu – máme dotovanou MultiSport Kartu, zdravotní péči, pití (mimo jiné skvělou kávu na mlýnku ️ nebo chai latte)a ovoce
  • denně v kanceláři, týmové akce, atd.;
  • Možnost občasné práce z domu
  • ! A k tomu i příspěvek na homeoffice až 1.000Kč/měsíčně;
  • Neformální a příjemnou atmosféru - všichni se známe, nepotrpíme si na formality (ani píchačky) a máme taky smečku psů
  • A v neposlední řadě start-upové prostředí a super partu

Co Vám můžeme nabídnout:

Požadavky pracovní pozice

Jsme finanční instituce >>> bez maturity to u nás nejde! Musíš tedy mít úspěšně dokončenou střední školu
  • Máš chuť se učit nové věci
  • Jsi prozákaznický a týmový/á hráč/ka;
  • Jsi flexibilní a občasná změna Tě nevykolejí
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis