Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,147

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

HR MANAGER - Vedoucí HR týmu, nábory na zahraničních trzích (Ukrajina, Rusko, ...) - job post

LIDEX s.r.o.
Praha
40 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 40 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme:

Hledáme schopného managera/managerku, který povede náš prozatím 5členný HR tým.

Umíte vést lidi a motivovat je k výsledkům? Jste samostatný, spolehlivý a nápaditý?

Naše společnost:

Jsme zavedená česká licencovaná společnost, která v době nedostatku pracovníků zajišťuje dodání zahraničního personálu na neodborné i odborné dělnické pozice předním výrobním a obchodním společnostem v České republice a v Německu. Své služby poskytujeme na vysoké kvalitativní úrovni.

Našim klientům dodáváme jednotky, desítky, ale i stovky pracovníků.

Náplň práce:

Na základě zadání a poptávky provozního oddělení je vaším úkolem se svým týmem nalézt, vybrat a dodat vhodné kandidáty na dané pozice v požadovaných termínech, a to s kompletními administrativními náležitostmi.

  • Zadávání a kontrolování práce podřízených
  • Přijímání pokynů a požadavků od nadřízených
  • Vyhledávání nových partnerů a zdrojů lidí
  • Kontrola produktivity podřízených
  • Motivace jednotlivých pracovníků a dosahování cílů
  • Vymýšlení a příprava nových náborových projektů
  • Pohovory a komunikace s kandidáty
  • Podílení se na náborovém marketingu
  • Práce s daty a podávání číselných reportů, statistik a tabulkových výsledků

  • Odpovědnost za:
  • včasné sehnání kandidátů
  • Vyřizování potřebné administrativy, komunikace s úřady
  • Organizace kandidátů až do samotného příjezdu do ČR.
  • Podpůrné činnosti spojené s personální administrativou

Váš tým:

3-4 telefonistky, administrativní pracovnice, pracovník marketingu

Pozor!! Část týmu pracuje vždy i o svátcích či víkendech. Vy jste za něj po celou dobu zodpovědný a hlídáte si jej.

NABÍZÍME
Základní výplatu od 40.000 (dle zkušeností, po zaučení 60 000 a více) + odměny za úspěšné nábory

  • Příjemné prostředí a podporu mladých majitelů společnosti pro dobrou spolupráci,
  • Přímé a seriózní jednání,
  • Zázemí zavedené personální agentury,
  • PC, telefon, kancelář,
  • Kompletní zaučení,
  • Podílíte se na růstu společnosti,
  • Možnost finančního i profesního růstu

POŽADUJEME

  • Komunikativnost a velmi příjemné vystupování
  • Schopnost vést a motivovat lidi a mít autoritu
  • Znalost řízení projektů
  • Pečlivost a naprostá spolehlivost
  • Ukrajinsky (rusky) hovořící. Ukrajinská/ruská národnost výhodou
  • Kreativita a vlastní iniciativa
  • Trpělivost
  • Znalost práce na PC, orientace v sociálních sítích, znalost call marketingu
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Vyšší pracovní nasazení a celkový zájem o práci
  • Zodpovědnost a osobní zaujetí
  • Loajalita a důvěryhodnost

PŘIDANÁ HODNOTA

  • Zázemí a podpora zavedené a certifikované, ale rodinné společnosti
  • Seznámení s oborem a zaškolení – nevyžadujeme praxi v personalistice
  • Kreativní a rozmanitá práce
  • Účast na start-upech a nových projektech
  • Komunikace s významnými klienty a předními společnostmi
  • Rodinný a přátelský kolektiv
  • Spoluúčast na růstu společnosti, a to i v zahraničí
  • Nadstandardní platové hodnocení
  • Možnost seberealizace, podpora osobního a kariérního růstu

Zajímá Vás tato pozice? Napište nám e-mail a domluvíme si osobní schůzku v naší kanceláři v Praze.

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý, Smlouva
Trvání pracovní smlouvy: 12 měsíců

Plat: 40 000,00Kč - 80 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis