Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Supervizor Výroby / Směnový Mistr Výroby - job post

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Bakov nad Jizerou
45 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic,
co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

Připravte se na dynamickou roli, která vás bude každý den motivovat! Jako supervizor výroby nebo směnový mistr budete mít možnost vést a inspirovat tým až 20 lidí ve třísměnném provozu.

  • vedení výrobního týmu max. 20 lidí ve třísměnném provozu
  • ve spolupráci s interními trenéry odpovědnost za proces zaškolení nových operátorů
  • plánování lidí dle výrobního plánu
  • hodnocení a motivace pracovníků
  • zpracování podkladů k uzávěrce mezd
  • report denní výroby

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/SOU s maturitou
  • znalost práce na PC (MS Outlook, MS Excel)
  • zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • zkušenost z automotive výhodou
  • komunikační a organizační dovednosti
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni (je důležité i pro další kariérní posun)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost karierního růstu – příležitosti v rámci oddělení, závodu, ostatních závodů v regionu či v zahraničí
  • autobusová doprava ze směru Hrádek nad Nisou, Česká Lípa, Mimoň a Hořice
  • nadprůměrné příplatky za směnnost a přesčasy
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce
  • jazykové a další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice
  • 13. mzdu po zkušební době
  • cafeterie SODEXO (volnočasové benefity pro zdraví, sport a kulturu)
  • pravidelné navyšování mezd
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis