Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 105

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

Realitní makléř - job post

EVROPA realitní kancelář
Kolín
60 000 Kč - 180 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 60 000 Kč - 180 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Kolín

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Evropa je ryze česká realitní společnost s 25letou působností na trhu. Aktuálně má více než 35 poboček po celé ČR. Realizuje vlastní developerské projekty i s výstavbou a financováním. Vlastní Evropa investiční fond, který je pod garancí ČNB a staví na zkušenostech společností EVROPA realitní kancelář a EVROPA Development.

Naše kancelář se pyšní vynikající pověstí a vysokou odborností, díky čemuž má tisíce věrných a spokojených zákazníků.

Spojte své jméno se silnou značkou, staňte se odborníkem na reality, odstartujte novou kariéru a získejte řadu benefitů!

Co nabízíme?

  • Naši makléři vydělávají 60 000 Kč a více.
  • Mají služební automobil, notebook a mobilní telefon s neomezeným tarifem.
  • Získávají atraktivní finanční odměnu za vykonanou práci.
  • Mají pružnou pracovní dobu s možností práce z domu.
  • Vzdělávají se v naší Business Academy Evropa.
  • Mohou využívat kancelář v centru Kolína a čerpat dovolenou bez limitů.

Co budete dělat?

  • Komunikovat se zavedenými zákazníky.
  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti.
  • Prodávat a pronajímat nemovitosti.
  • Připravovat podklady k jednání a smlouvám.
  • Věnovat se propagačním a marketingovým aktivitám.
  • Administrativní činnosti.

Poskytneme vám veškerou podporu a kontakty do začátku.
Stane se z vás profesionál v realitním oboru.

Co požadujeme?

  • Aktivní přístup a dostatek motivace.
  • Obchodního ducha a komunikativnost.
  • Základní dovednosti při práci s PC.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Čistý TR.

Benefity

  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis