Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
50+ nabídek práce

Podobná vyhledávání:

účetní

Job Post Details

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ | 60.000 Kč - job post

Věra Pietrasová
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme ANEX personální agentura.
Již přes 24 let pomáháme firmám hledat zaměstnance a úspěšně růst.

Hledáme kandidáty na pozici Mzdová/ý účetní pro našeho významného klienta, úspěšně rostoucí účetní a daňovou kancelář, externího zpracovatele účetnictví.

Místo pracoviště: Praha - Malá Strana

Náplň práce:

Komplexní zpracování mzdové agendy pro klienta, komunikace se zaměstnanci a vedením společnosti ohledně podkladů pro mzdy, evidence a archivace podkladů pro mzdy, komunikace s úřady a státními institucemi, podpora klienta a řešení dotazů v oblasti mzdového účetnictví.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi se mzdami pro firemní klientelu minimálně 2 roky
  • znalost práce v programu Helios
  • znalost mzdové legislativy a souvisejících předpisů
  • dobrá znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost
  • dobré komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na HPP
  • nástup ihned, nebo dle dohody
  • mzda 60.000 Kč
  • prémie
  • pružná pracovní doba
  • zázemí úspěšné stabilní společnosti

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis