Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce mzdová Účetní v lokalitě Praha 4

Řadit dle: -
Nabídky práce: 60

Podobná vyhledávání:

účetní

Job Post Details

Mzdová/ý účetní - job post

Randstad HR Solutions s.r.o.
3.7 out of 5
Praha
45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Pro našeho klienta hledáme zkušenou/ého mzdovou/ého účetní/ho se dobrou angličtinou a znalostí SAP.

popis pozice

  • Zpracování mezd, jejich podkladů a další administrativy
  • Pravidelný reporting
  • Implementace zákonů a norem
  • Odpovědnost za dodržování nastavených pravidel v mzdovém účetnictví

co vám nabídneme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Možnost osobního a profesního rozvoje

co od vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví alespoň 3 roky
  • Znalost právních předpisů v oblasti pracovního práva
  • Schopnost efektivní komunikace a empatie
  • Organizační dovednosti a schopnost práce s lidmi
  • Komunikativní znalost angličtiny

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis