Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 11
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

Samostatná/ý mzdová/ý účetní - job post

Manuvia Czech s.r.o.
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Do našeho interního účetního týmu v Praze přivítáme nového kolegu/kolegyni na pozici Mzdová/ý účetní.

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování a výpočet mezd zaměstnanců dle aktuální legislativy
  • Vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců (potvrzení o příjmu atd.)
  • Komunikace a příprava podkladů pro orgány státní správy
  • Roční zúčtování daně
  • Tvorba podkladů pro bankovní převody
  • Asistence a komunikace s přidělenými pobočkami
  • Tvorba interních statistik

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky, účetnictví
  • Znalost platné legislativy ČR v oblasti pracovního práva
  • Alespoň 1 rok praxe ve mzdovém účetnictví
  • Orientace v účetních programech, Helios výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Logické myšlení, preciznost
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Místo výkonu práce v Praze
  • Služební telefon a notebook
  • Sick days a dny volna navíc nad rámec dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Možnost pořídit si Multisport kartu
  • Nástup možný ihned/dohodou

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis