Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce nákupčí v lokalitě Kroměříž

Řadit dle: -
Nabídky práce: 7
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

NÁKUPČÍ - job post

MAGNETON
Kroměříž
23 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Kroměříž

Úplný popis pracovní pozice:

NÁKUPČÍ

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • analytické myšlení
  • znalost nákupu komodit výhodou
  • zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a zdravé sebevědomí
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
  • řidičský průkaz skupiny B

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vyhledávání úspor a optimalizace nákupních procesů
  • koordinace procesu vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání o cenách s dodavateli
  • udržování a posilování vztahu s dodavateli
  • vyhledávání vhodných dodavatelů
  • organizace a řízení poptávkových řízení, analýzy nabídek, výběr dodavatele a realizace nákupu
  • sledování tržních trendů a podmínek
  • provádění cenových analýz již nakupovaných komodit,
  • optimalizace nákladů a monitoring rizik spojených s nákupním procesem
  • hledání alternativních dodavatelů a úspor
  • samostatné vedení obchodních jednání, výběrových řízení a poptávek
  • samostatné dojednávání podmínek smluv s dodavateli
  • projednávání a uzavírání smluvních vztahů s dodavateli

NABÍZÍME:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástupní mzda dle znalostí, zkušeností od 23 000 Kč – 27 000 Kč + variabilní složka mzdy do výše 20%
  • 5 týdnů dovolené
  • služební telefon / notebook
  • stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu)
  • možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. plat dle hospodářského výsledku firmy
  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní pracovní doba a přátelský kolektiv
  • prostor pro vlastní inovaci a nápady

BLIŽŠÍ INFORMACE:

Zuzana Slavíková, personální referent

  • Mobil: 777 769 486
  • E-mail: personal@magneton.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis