Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
50+ nabídek práce

Job Post Details

HLAVNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ - job post

Nemocnice ve Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Základní informace

Co nabízíme?

  • Dobré pracovní podmínky, adekvátní platové ohodnocení.
  • Smlouvu na plný úvazek 1,0.
  • Dobrou firemní kulturu.
  • Benefity pro zaměstnance.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • 5 týdnů dovolené, Sick days.
  • Kartu Pluxee.
  • Sleva na nájemném v bytech fa Heimstaden.
  • Možnost zajištění ubytování.
  • Slevy na nákup v nemocniční lékárně.

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání.
  • Praxe v oblasti vedení mzdové agendy velké organizace.
  • Znalost mzdové problematiky, personalistiky a souvisejících právních předpisů.
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů.
  • Logické myšlení, pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost.
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce.
  • Znalost programu VEMA výhodou.

Nástup dle dohody.

Fotogalerie

ZVEŘEJNĚNO

12. ČERVENCE 2024

Žádosti spolu se stručným životopisem se zaměřením na dosavadní praxi zasílejte, zasílejte v termínu do 31.07.2024 vedoucí oddělení lidských zdrojů.

KONTAKTNÍ OSOBA

Mgr. Emília Juříčková

vedoucí oddělení lidských zdrojů

jurickova@nemfm.cz
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis