Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Referent/ka obchodu ČB - job post

Dachser
3.3 out of 5
České Budějovice
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Co vás čeká

  • Průzkum trhu a identifikace obchodních příležitostí
  • Péče o svěřené portfolio zákazníků a aktivní rozvoj vztahů zejména prostřednictvím telefonického kontaktu
  • Telefonická akvizice nových zákazníků a navrhování obchodních nabídek včetně cenových kalkulací
  • Zajištění následné péče o přidělené zákazníky a provádění mailingových akcí
  • Tvorba prezentací a zpracování podkladů pro kampaně
  • Zodpovědnost za řešení pohledávek a pravidelný reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, stejně jako zkušenosti v oblasti logistiky
  • Pokročilá znalost práce na PC a MS Office
  • Pečlivost, svědomitost a zodpovědnost
  • Aktivní přístup k práci a odolnost vůči stresu
  • Ochotu učit se a profesionální vystupování

Co vám můžeme nabídnout

  • Inspirativní prostředí: Přidejte se k nám do perspektivní mezinárodní logistické firmy a dejte své kariéře nový impuls.
  • Motivující odměny: Kromě atraktivního finančního ohodnocení nabízíme širokou škálu benefitů, včetně stravenkové karty, zvýhodněného telefonního tarifu a dalších.
  • Podpora rozvoje: Dostanete školení od zkušených kolegů a možnost se aktivně podílet na procesu zlepšování.
  • Flexibilní nástup: Můžeme se domluvit na termínu Vašeho nástupu, abychom Vám vyšli vstříc.
  • Dovolená: u nás můžete využít 25 dní dovolené v roce.
  • Příspěvek na penzijní připojištění: myslíme na Vaši budoucnost.
  • Firemní akce: Naše pobočka nabízí řadu akcí a zábavy – určitě se u nás nebudete nudit!

Kontaktní osoba

DACHSER Czech Republic a.s.
Dana Feferlová
dana.feferlova [at] dachser.com
Česko

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis