Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Obchodní zástupce/zástupkyně - job post

Elko EP
Holešov
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Holešov

Úplný popis pracovní pozice:

Chcete se starat o prodejní síť ELKO EP produktů v ČR? Být součástí týmu, který více než 28 let úspěšně prodává relé v ČR? Výborně, čtěte dál!

Co budete mít na starosti?

  • Udržování stávající obchodní a distribuční sítě partnerů (Velkoobchody Elektro)
  • Pravidelné návštěvy obchodních partnerů
  • Školení zaměstnanců partnerů, zavádění novinek do sortimentu
  • Podpůrné marketingové a motivační aktivity
  • Pravidelné vyhodnocování prodejů
  • Základní technická podpora partnerů

Požadavky

  • Střední odborné (elektrotechnika, stavební, strojní) vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání
  • Praxe v prodeji 5 let
  • Aktivní přístup
  • Samostatnost
  • Solidní vystupování
  • Možnost pravidelných služebních cest – min. 3x týdně, vč. návštěv mateřské firmy na Moravě

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nadstandardní platové ohodnocení + kvartální a roční bonusy
  • Práce v inovativní firmě s 30-ti letou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto a telefon
  • Práce s exkluzivní produktovou skupinou a odborném kolektivu
navratilova@elkoep.cz
+420 573 514 215
+420 777 484 698
Lenka Navrátilová

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis