Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
100+ nabídek práce

Job Post Details

Pomocný číšník / servírka v centru Prahy, večerní výpomoc - job post

MIK GASTRO s.r.o.
Praha
800 Kč - 1 200 Kč denně - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 800 Kč - 1 200 Kč denně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Hledáme pomocné číšníky/ servírky do dvou našich restaurací v centru Prahy.

Zavedená japonská sushi restaurace s vlastní klientelou v centru Prahy. Směna 17.30 – 21.30 hod. ve dnech středa, pátek a sobota.

Moderní seafood bistro v centru Prahy. Směna 17.30 – 21.30 hod. ve dnech pondělí, úterý, středa, čtvrtek

Dny i restaurace je možné kombinovat.

Náplň práce:

  • zakládání stolů
  • debaras
  • jednoduchá příprava nápojů
  • obsluha hostů

Co od Vás očekáváme:

  • minimální praxe 1 rok v gastronomii
  • dlouhodobější spolupráce
  • základy gastronomické angličtiny
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • férové jednání
  • milé vystupování
  • životopis + foto + průvodní dopis (stačí pár řádků) na email

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí firmy, která je na trhu přes 20 let
  • kvalitní pracovní podmínky
  • praxi a naučení se něčemu novému
  • samostatnost
  • finanční růst
  • možnost domluvy na dlouhodobější spolupráci
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis