Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

PROVOZNÍ TECHNIK - Elektrikář - Chodov u Karlových Varů (A259) - job post

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Okres Karlovy Vary
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Popis

Do zaběhlého týmu techniků hledáme člověka, který má zkušenosti jako elektrikář, technik a chce e i nadále této činnosti věnovat.

Neváhej a zašli nám svůj životopis.

  • Práce elektrikáře ve výrobním závodu
  • Obsluha tlakových nádob, obsluha plynových zařízení, obsluha vyhrazených plynových zařízení (nízkotlaké plynové kotle – do 50 kw)
  • Práce ve výškách, práce s VZV a s plošinami, sezónně úklid sněhu
  • PRACOVNÍ DOBA: ranní a odpolední směny, 8:00 - 14:30, 13:30 - 22:00 + držení pohotovostí

Požadujeme

  • Vyhlášku 50, min. § 6
  • Praxe v oboru
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • Pracovní poměr na HPP případně IČO
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zvýšení profesní kvalifikace např. VZV, tlakové nádoby, v případě propadlé vyhlášky či řidičského oprávnění
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech pracovních pomůcek
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis