Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa oliver

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

Truhlář, tesař - job post

OLIVER INTERIER s.r.o.
Humpolec
25 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Humpolec

Úplný popis pracovní pozice:

Požadujeme: ŘP sk. B není podmínkou, vyučení v oboru také není podmínkou, postačí praxe a znalost řemesla. Jedná se o výrobu nábytku.
Nabízíme: finanční odměnu za výborně odvedenou práci.
Kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8:00 - 18:00 hodin.

Vloženo:
21.04.2024 | 17:13 hod.

Termín:

Vhodné pro:
Všechny

Místo práce:
Humpolec

Druh práce:
Truhlář

Vložil:
Roček Jaroslav

Kontakt:
ukázat telefon

Štítky:
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis