Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa omega recruitment

Řadit dle: -
50+ nabídek práce

Job Post Details

Software Tester - job post

OMEGA Recruitment
Praha 1
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 1

Úplný popis pracovní pozice:

Naším klientem je mezinárodní IT společnost. Dodává hardwarová a softwarová řešení v oblasti platebních transakcí. Z pražského IT centra realizuje dodávky pro evropské zákazníky. Mezi hlavní úkoly na pozici Software Tester patří:

  • Testování aplikací dle připravených testovacích případů
  • Další testy potřebné dle aktuální situace
  • Příprava testování (test cases) podle specifikací a požadavků
  • Identifikace a reportování chyb, ověřování jejich oprav
  • Analýza příčiny problému.

Požadavky

  • Znalost metodik testování
  • Zkušenosti s testováním SW
  • Zkušenosti s použitím nástrojů pro testování (JIRA apod.) vítána
  • Znalost programovacích jazyků (JAVA, či jiné OOP) vítána
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Nabídka

  • Hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenky
  • Roční kupon na MHD v Praze.

Kontakt

Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis