Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 11

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Recepční/Asistent(Ka) | Dlouhodbá Brigáda - job post

HOXTER, a.s.
Jinačovice
180 Kč za hodinu - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 180 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Jinačovice

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme HOXTER, a. s., ryze český specialista na krbové vložky. Již 15 let vyrábíme jedny z nejlepších krbových vložek v Evropě, které hřejí zákazníky z celého světa. Máme rádi preciznost, vysokou kvalitu provedení a udržitelnost. Naše produkty jsou technicky a funkčně velmi zajímavé – a nás opravdu baví!

Aktuálně hledáme posilu na dlouhodobou brigádu, a to na pozici:

RECEPČNÍ/ASISTENT(KA) | DLOUHODBÁ BRIGÁDA

V průběhu léta hledáme někoho, kdo nám pomůže pravidelně v pracovní dny v čase 8–14 (možná domluva podle naplánovaných dovolených apod.), od září pak výpomoc na školeních a dalších firemních akcích, případně jako zástup za naši recepční Páju v době její dovolené.

Těšíme se na člověka, který nám pomůže:

  • s chodem recepce; péčí o naše návštěvy
  • s poštovní a kurýrní službou
  • pečovat o sdílená firemní auta a jejich rezervační systém
  • objednávat a spravovat kancelářské vybavení
  • starat se o výdej pracovního oblečení
  • vést pokladnu, mít doklady a peníze v pořádku
  • objednávat a vyúčtovávat obědy pro kolegy
  • zajišťovat organizaci a chod školení pro zahraniční partnery
  • spolupracovat na zajištění firemních akcí

Zapadneš k nám, pokud:

  • jsi pečlivá/ý, zodpovědná/ý a celkově pozitivně smýšlející člověk
  • umíš velmi dobře komunikovat a vycházet s lidmi
  • dokážeš si práci dobře zorganizovat a určit si priority, když se toho sejde víc najednou
  • domluvíš se anglicky osobně i po telefonu, a zvládáš i přečíst a odpovědět na anglický e-mail
  • ovládáš MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • máš řidičský průkaz sk. B

Co u nás můžeš získat?

  • dlouhodobou brigádu (přes léto intenzivnější, poté ideální kombinace se školou)
  • pohodový tým a nové zkušenosti v české výrobní firmě
  • máme kávu a čaj zdarma
  • se zaškolením pomůže kolegyně, která ti vše vysvětlí a ze začátku pomůže vše zvládnout
  • občas zažiješ nějakou sportovní nebo neformálně společenskou akci, kde o zábavu není nouze

Chceš zjistit víc? Dej nám o sobě vědět, těšíme se na setkání!

Ester

/Personalista/

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis