Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce ostraha v lokalitě Kuřim

Řadit dle: -
25+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

strážný

Job Post Details

VIP ostraha prodejen - Brno - job post

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
3.0 out of 5
Brno
175 Kč - 180 Kč za hodinu - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 175 Kč - 180 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:

  • zabezpečení ostrahy prodejen s drogistickým zbožím – Brno centrum
  • pozorování prodejní plochy a konkrétních zájmových charakteristik se zaměřením na bezpečnost osob a majetku
  • práce s CCTV, ale i bez něj
  • v případě zjištění kriminálního chování, zajištění pachatele za asistence policie…

Co od Vás očekáváme:

  • výpis z rejstříku trestů
  • čestnost, chuť pracovat, spolehlivost, flexibilitu
  • reprezentativní vzhled, dobrá fyzická zdatnost
  • znalost českého jazyka alespoň C2
  • certifikát strážného výhodou, popř. můžeme zajistit
  • předcházející zkušenost s ostrahou prodejen podmínkou
  • nutno zaslat profesní CV

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hod. sazba 175-180 Kč + příplatky
  • práce v centru Brna
  • dlouhodobou spolupráci, stabilitu
  • nástup 09/2024
  • 12 hodinové směny (popř. 6 hod.)
  • práce v obleku (zajišťuje firma)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis