Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce ostraha v lokalitě Louny

Řadit dle: -
Nabídky práce: 8
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

strážný

Job Post Details

Bezpečnostní pracovník/ce - Žatec - job post

M&M Security Ensure s.r.o.
Žatec
120 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 120 Kč za hodinu

Lokalita

Žatec

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Žatci.
  • Ostraha prodejen s potravinami – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
- Mzda 100 - 120 kč/hod.
  • Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, čerpání záloh na mzdu.
  • Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, pro studenty a aktivní seniory.
Co od vás očekáváme
Trestní bezúhonnost
Věk min. 18
Co vám nabízíme
  • Výkonnostní odměny
  • Možnost ubytování
  • Možnost čerpání záloh na mzdu
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis