Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 158

Podobná vyhledávání:

strážný

Job Post Details

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Radotín (Praha 5) - job post

D.I.SEVEN, a.s.
35 recenzí
Praha
22 500 Kč - 26 500 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 22 500 Kč - 26 500 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce:
  • Radotín (Praha 5)
  • Praha 5, ul. Radotínská, poblíž zastávky autobusu - zastávka Přeštínská. Linky 244, 246 a 247.
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Radotín (Praha 5)
Kontakt:
  • Josef Kopal
  • Telefon: +420 724 335 012 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: josef.kopal@diseven.cz
  • Mobil: 724 335 012
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Vhodné pro starobní důchodce
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč. Práce je vykonávána ve dvou lidech (možnost pravidelného střídání). Moderní/částečně automatizovaná vrátnice. Nutná základní znalost práce na počítači.
  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Směnnost:
  • směnný provoz
Náplň práce:
  • V pracovní dny (pouze přes den) je práce na vrátnici vykonávána ve dvou, tzn. že musíte být zvyklý pracovat v týmu. Základní pracovní činnost spočívá v monitorování vjezdu a výjezdu z objektu. Každé vozidlo, které projíždí vrátnicí se fotografuje pomocí mobilního telefonu. Obchůzky po areálu se neprovádějí nicméně se musí chodit ke každému autu, které do areálu vjíždí a následně z areálu odjíždí. Nutná základní znalost práce na počítači. Vrátnice je aktuálně před rekonstrukcí, která však proběhne v řádu týdnů.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Výhodou
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Mzdové rozpětí:
  • 22500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • DPP
  • možno i zkrácený úvazek

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)

Vzdělání: základní
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis