Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce ostraha objektu v lokalitě Kuřim

Řadit dle: -
Nabídky práce: 10
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

ostraha vrátnice-recepce Brno - job post

ARAGON Security s.r.o.
3.7 out of 5
Brno
Dočasný úvazek, Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Dočasný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
  • výkon služby ostrahy na vrátnici/recepci v administrativním objektu v Brně-Králově Poli
  • jedná se o nepřetržitý směnný provoz 12 hod./směny denní i noční
  • vhodné pouze pro osoby OZP/OZZ
  • počet směn dohodou

Těšíme se na případnou spolupráci!
Co od vás očekáváme
  • příjemné vystupování
  • certifikát strážný (není podmínkou)
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní stav umožňující výkon strážní/recepční služby
  • praxe v oboru výhodou
Co vám nabízíme
  • výhodné platové podmínky
  • možnost příspěvku na dopravu pro dojíždějící
  • uniforma zcela zdarma
  • plný nebo zkrácený pracovní poměr na smlouvu
  • možnost profesního růstu
  • slušné a vstřícné zacházení
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis