Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Velká Bíteš - job post

D.I.SEVEN, a.s.
1.8 out of 5
Velká Bíteš
120 Kč za hodinu - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 120 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Velká Bíteš

Úplný popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce:
  • Velká Bíteš
  • Práci budete vykonávat v objektu našeho zákazníka ve Velké Bíteši, v místě s dobrou dopravní dostupností.
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Velká Bíteš
Kontakt:
  • Lenka Cingelová
  • Telefon: +420 567 301 370 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: jihlava@diseven.cz
  • Mobil: +420 602 728 559
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
Směnnost:
  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce:
  • Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, pro doplnění našeho kolektivu. Náplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, kontrola objektu, vedení dokumentace apod. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Převážná část pracovní doby se odehrává na vrátnici, která je nově postavená a s kompletním zázemím pro pracovníky ostrahy. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci. Nabízíme možnost přizpůsobení plánování směn vašim potřebám, po dohodě v kolektivu. Zájemce bez praxe zaučíme.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • odpovídající finanční ohodnocení

Výhodou
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Hodinová mzda:
  • 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • DPP
  • možno i zkrácený úvazek

Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochotu pracovat denní i noční služby
  • Samostatnost
  • Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E

Vzdělání: základní
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis