Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 8

Podobná vyhledávání:

pracovník sociálních službách

Job Post Details

Pečovatelka v Domě sociálních služeb HPP nebo DPČ - job post

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace
Praha
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Náplň práce:

PEČOVATELKA DO DOMU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 5 S ODLEHČOVACÍ SLUŽBOU PRO MOBILNÍ KLIENTY

  • pečovatelské úkony v odlehčovacím zařízení

Co od Vás očekáváme:

  • kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • malé zařízení rodinného typu s kapacitou max. 27 klientů v centru Smíchova v dosahu MHD
  • příjemný pracovní kolektiv
  • výborné platové ohodnocení
  • dobré pracovní zázemí, čtvrtletní odměny
  • směnný provoz
  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis