Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 40

Podobná vyhledávání:

personalista

Job Post Details

Manažerská příležitost - do roka manažerem /HPP/ i bez praxe - job post

New River International s.r.o.
Praha
35 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Hledáte stabilní práci, slušný plat a řadu zajímavých benefitů?
Máte ambice profesně růst a stát se do roka manažerem?

Přidejte se k nám!

Rádi a ochotně se staráme o celkové zázemí a služby. Jsme specialisté například v těchto oborech:

  • Marketing
  • PR
  • Personalistika
  • Office management
  • Daňové poradenství
  • Správa počítačových sítí

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty (telefon, email, osobní jednání)
  • Práce v systému CRM
  • Vyhledávání informací
  • Klientské dotazy
  • Administrativní a emailová korespondence

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Čistý trestní rejstřík
  • Výborná čeština
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Internet)
  • Spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Fixní plat + bonusy + provize
  • Nejlepší balíček odměn
  • Práci na HPP
  • Členství ve fitness klubu nebo Multisport karta
  • Multikulturní pracovní prostředí a občerstvení na pracovišti
  • Propracovaný systém vzdělávání a tréninků zaměřených především na zlepšení komunikace
  • Zvyšování svých profesních znalostí - jde o pozici s kariérním postupem
  • Pracovní doba Po - Pá

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Herní zóna
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis