Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce php developer v lokalitě Home Office

Řadit dle: -
Nabídky práce: 13
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

PHP Developer (Nette) - Full remote - job post

Principal engineering
3.0 out of 5
Home Office
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Home Office

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme zkušeného PHP Senior Developera, který se připojí k našemu týmu s možností plně vzdálené práce. Budeš se podílet na implementaci informačních systémů pro zpracování pojistných událostí.

Co Tě čeká

  • Implementace informačního systému pro zpracování pojistných událostí v PHP 8.1.
  • Spolupráce s týmem na návrhu a vývoji nových funkcionalit.
  • Psaní kvalitního a znovupoužitelného kódu.
  • Pravidelné posouvání technické úrovně aplikací na vyšší level.

Co potřebujeme

  • Odborná zkušenost:
    • Zkušenosti s frameworkem Nette 3.1.
    • Minimálně 5 let praxe s vývojem v PHP.
    • Samostatnost a schopnost řešit problémy.

Co můžeme nabídnout

  • Plně vzdálenou práci (full remote).
  • Přátelský a inovativní tým.
  • Předpokládaná délka kontraktu na cca půl roku
  • 100% alokace
  • Finanční ohodnocení do 6400/MD
Štítky: NettePHP8
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis