Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa physter technology

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Full-Stack / FE developer - job post

PHYSTER TECHNOLOGY
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Jsi šikovný vývojář?
Baví Tě, když vše dává smysl a vzniká pod rukama společné dílo?
Máš rád jistou volnost, svobodu bez korporátní svázanosti, přátelský kolektiv?
Pokud jsi navíc kreativní a chceš mít možnost realizovat vlastní nápady a inovace, jsi tu správně.
Připoj se k nám.

Působíme v oblastech integračních řešení, podporujeme IT procesy u zákazníků, umíme monitorovat u nich i veškeré systémy, vyvíjet na klíč pomocí Enterprise architektury a propagujeme i nové trendy a technologie. Microservices, DevOps nebo třeba kontejnerizace pro nás nejsou urážlivými výrazy, naopak děláme jim osvětu a využíváme je na našich projektech.

Pracoviště

Praha, Jesenice u Prahy

Nástup

Možný ihned

Pracovní poměr

HPP, ŽL

VAŠIM ÚKOLEM BUDE

    návrh, vývoj a integrace aplikací
    spolupráce se členy týmu i ostatními týmy na různých projektech
    rozvoj stávajících aplikací a jejich podpora
    tvorba analytické a technické dokumentace
    sledování nejnovějších trendů v MS technologiích

POŽADUJEME

    ideálně VŠ vzdělání technického směru
    medior nebo seniorskou zkušenost s objektovým programováním v .NET/C#
    zkušenost a zaměření na implementací front-end aplikací (Blazor, HTML5, CSS, JSON, SOAP)
    uvítáme zkušenosti s LinQ, WPF, XAML, Xamerin či dalšími MS technologiemi
    praktické zkušenosti se Swagger, GIT, GITLAB, CI/CD
    angličtina pro čtení technické dokumentace
    zkušenost s prací v týmu, schopnost dotáhnout úkol do zdárného cíle, psát čistý kód, mít profesionální a proaktivní přístup, ochota učit se nové technologie

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY

    analytické schopnosti
    pečlivost
    potřeba dotahovat věci do konce
    kreativita
    schopnost převzít zodpovědnost
    dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME

    spolupráci na hlavní pracovní poměr (příp. IČ)
    práci na dlouhodobých projektech
    profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy s plochou organizační strukturou
    odborné vzdělávání, mezinárodně uznávané certifikace
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis