Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce pizzař v lokalitě Praha 2

Řadit dle: -
Nabídky práce: 7
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Podobná vyhledávání:

cz

Job Post Details

Pizzař/Pizzařka do restaurace San Carlo - job post

Alchymist Grand Hotel And Spa
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Restaurace San Carlo hledá do svého týmu Pizzaře. V našich restauracích vaříme z kvalitních surovin včetně moderních trendů.

Nabízíme vám práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti. Vážíme si každého z kolegů a oceníme vaši chuť pracovat, učit se novým věcem (příprava NEAPOLSKÉ pizzy dle rodinného receptu) v příjemném kolektivu spolupracovníků, s lidmi a především pro hosty.

Požadujeme:

schopnost práce ve středním kolektivu

pečlivost a svědomitost

chuť učit se novým věcem

zodpovědnost

pracovitost

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr

občerstvení na pracovišti

Multisport karta

příjemný kolektiv

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis