Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa podané ruce

Řadit dle: -
Nabídky práce: 12
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Pracovník/pracovnice úklidu – DPP (Kontaktní centrum ve Zlíně) - job post

Podané ruce
Zlín
125 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Zlín

Úplný popis pracovní pozice:

Pracovník/pracovnice úklidu – DPP (Kontaktní centrum ve Zlíně)

Region: Zlín
Autor Andrea Jaleczová Datum 17. 7. 2024

Hledáme pracovnici/pracovníka pro úklid v budově Kontaktního centra ve Zlíně

Popis práce:

Hledáme spolehlivou a pečlivou pracovnici/pracovníka pro udržování našich prostor v čistotě a pořádku.

Jedná se o úklid prostor Kontaktního centra a zázemí pracovníků + 1x ročně mytí oken.

Místo výkonu práce: Gahurova 1563, Zlín

Základní požadavky:

  • schopnost pracovat samostatně
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • spolupráci na dohodu o provedení práce
  • hodinová sazba 125 Kč/hod.
  • přátelské pracovní prostředí
  • práci na cca 4 hodiny týdně převážně v odpoledních hodinách (od 16:00 hod.)

Nástup: 1. 8. 2024 nebo dle dohody

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte nám zaslat svůj životopis na adresu: michalikova@podaneruce.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „Výběrové řízení – úklid“. Těšíme se na vaši přihlášku!

Kontaktní osoba: Bc. Tereza Michalíková, tel.: +420 776 256 510

Společnost si vyhrazuje právo na výběr vhodného kandidáta a kontaktuje pouze vybrané uchazeče.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis