Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce pokojská v lokalitě Valtice

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Podobná vyhledávání:

úklid

Job Post Details

Administrativní pracovník/recepční/pokojská - job post

Residence Barrique s.r.o.
Valtice
24 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 24 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek

Lokalita

Valtice

Úplný popis pracovní pozice:

Nabízíme zaměstnání na HPP v novém resortu Residence Barrique ve Valticích. Jisté zaměstnání během celého roku, možnost využívání firemního vozidla pro osobní potřebu, firemní solarium a sauna zdarma.
Požadujeme někoho, kdo se nebojí vypomoci s úklidem, stejně tak pomoci recepční s ubytováváním hostů nebo drobné administrativní práce.
Rádi přivítáme ochotnou, pracovitou a přátelskou osobu do našeho týmu.
Nástupní čistá mzda 24.000,- a po 3 měsíční zkušební době zvýšení na 27.000,- čistého.

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý

Plat: Od 24 000,00Kč měsíčně

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis