Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Podobná vyhledávání:

úklid

Job Post Details

Pomocná síla v kuchyni - Zámek Křtiny - job post

Mendelova univerzita v Brně
2.5 out of 5
Křtiny
Smlouva
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Smlouva

Lokalita

Křtiny

Úplný popis pracovní pozice:

Lesy MENDELU jsou evropský unikát. Žádná z univerzit na našem kontinentu nemá tak rozsáhlý, souvislý a druhově pestrý les v blízkosti školy. Ve Školním lesním podniku Masarykův les Křtiny se věnujeme praktické výuce studentů nebo terénním experimentům.

Pomocná síla v kuchyni - Zámek Křtiny

Hledáme do svého přátelského týmu kolegu/kolegyni, kteří mají rádi svoji práci a společně s námi se budou podílet na zvyšování gastronomické úrovně a renomé Zámku Křtiny.

Více o pracovišti zamek-krtiny.cz/.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • mytí a úklid nádobí a skla
  • úklid kuchyně, restaurace a skladovacích prostor
  • pomocné práce při přípravě pokrmů
  • obsluha myčky
  • příprava na výdej jídel
  • podpůrná činnost kuchaře při vaření a cukrárenské výrobě

Co od Vás očekáváme?

  • základní vzdělání nebo výuční list
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářském provozu
  • zodpovědnost, pracovitost, pečlivost, samostatnost
  • kladný vztah k práci

Co ještě oceníme, ale není podmínkou?

  • smysl pro pořádek a čistotu
  • samostatnost a spolehlivost
  • nadšení do práce a ochotu k týmové spolupráci s ostatními zaměstnanci
  • zkušenosti z gastronomie na podobné pozici

Co Vám můžeme nabídnout?

  • směny v režimu krátký a dlouhý týden
  • úvazek 40 hodin týdně
  • dobré platové podmínky včetně osobního příplatku, dále příplatku za víkendy a svátky a dalšího finanční odměňování v návaznosti hodnocení pracovníka v pracovním procesu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • zvýhodněná MultiSport karta
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní firmy
  • kolektiv lidí s dlouholetými zkušenostmi s provozem hotelů a restaurací, kteří jsou vždy nápomocní
  • jste-li bez praxe, zaučíme vás!

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle domluvy

Úvazek: 1,0, na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Místo výkonu práce: Zámek Křtiny

Zaujala Vás pozice a rádi byste se stali členem týmu? Zašlete Váš životopis a pár slov o sobě.

Kontakt

Andrea Bc. Hájková
+420 722 986 819

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis