Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Job Post Details

KUCHAŘ/KA, POMOCNÝ KUCHAŘ/KA do firemní restaurace, PO-PÁ - job post

HM Gastro Group s.r.o.
Otrokovice
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Otrokovice

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Naše společnost HM Gastro Group s.r.o. je ryze česká firma, která patří k předním poskytovatelům moderního firemního stravování. Naše služby využívají jak výrobní firmy, tak i státní instituce jako například Česká televize, skupina ČEZ, ČSOB, Allianz, Rádio Svobodná Evropa a mnoho dalších. Oceňují především to, že nám záleží na poctivém vaření, jsme stále inovativní a spokojenost našich strávníků je pro nás prioritou.

Jestli Ti zůstala láska k vaření, tak jsi ten, koho hledáme. Aktuálně potřebujeme posílit náš tým na pobočce Yokohama Otrokovice. Nabízíme tyto pozice:

  • KUCHAŘ - KUCHAŘKA
  • POMOCNÝ KUCHAŘ - POMOCNÁ KUCHAŘKA
  • VÝDEJČÍ OBĚDŮ, VEČEŘÍ

A PROČ PRÁVĚ K NÁM?

Jsme tým nadšených kuchařů, kteří do své práce dávají kus srdce. Nebojíme se nových výzev, jsme inovativní a stále zkoušíme nové recepty.

U nás najdeš kolegy, parťáky, kteří Tě podpoří a inspirují.

Co bude vaším úkolem

  • čeká tě příprava tradičních jídel i moderní speciality
  • postaráš se jejich výdej zákazníkovi
  • spolupracuješ s týmem, společně si pomáháte a učíte se jeden od druhého
  • dbáš na dodržování hygieny a bezpečnosti práce
  • pracovní doba: ranní/odpolední (5:00-13.30, 10:00-18:30)
  • místo pracoviště: Yokohama Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1740

Co požadujeme

  • týmového hráče, nadšence s vášní pro vaření a poctivou gastronomii
  • člověka, na kterého je spolehnutí
  • zkušenosti z velkokapacitního provozu výhodou
  • čerstvé absolventy zaškolíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • férovost - co si řekneme, to platí
  • stabilitu - práci v prosterující firmě, která stále roste a rozvíjí se
  • pravidelnou mzdu - vše přehledně na výplatní pásce
  • normální pracovní dobu - pondělí - pátek, 8h/den, víkendy a státní svátky volné
  • firemní benefity - stravování zdarma, výrazné slevy na výrobky z naší produkce a další

Naše práce nás baví a tak bychom rádi přivítali dalšího kolegu/kolegyni, který/á bude sdílet naši vášeň a nadšení. Přidejte se k nám a staňte se součástí skvělého týmu!

Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte přímo na tel. kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz .

Rádi Vás přivítáme do našeho kolektivu.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis