Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa poski

Řadit dle: -
Nabídky práce: 6

Job Post Details

Specialista/ka na sociální sítě a kreativní parťák / parťačka - job post

Poski
Ostrava
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Připoj se k našemu skvělému týmu! Hledáme nového kreativního markeťáka. Chceš pracovat pro důležité klienty jako je např. Whirlpool, Bezvapostele a další? Máš zkušenosti, jsi kreativní a komunikativní? Pošli nám svůj životopis a dej nám možnost poznat tvůj talent, už na tebe čekáme.

Baví tě práce v online marketingu? Jseš na sociálních sítích jako ryba ve vodě? Orientuješ se ve správě Facebooku? Baví tě organizování eventů a umíš tvořit kreativní videa? Pak jsi přesně ten nebo ta, koho hledáme!

A co je vlastně náplní?

  • správa sociálních sítí, zejména Facebooku a Instagramu pro naše klienty
  • tvorba placených kampaní na Facebooku a Instagramu (práce v Business manageru)