Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 22

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

Redaktor(ka) do online magazínu (dlouhodobá práce z domova) - job post

Ansu
Liberec
100 Kč - 500 Kč za hodinu - Částečný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 100 Kč - 500 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Liberec

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme redaktora do našeho online lifestyle magazínu. Naše články se zobrazují na domovské stránce Seznam.cz.

zaměření na témata CELEBRITY, MÓDA, KRÁSA

Práce je vhodná pro každého, kdo se zajímá o dění ve světě (zejména českých celebrit) a rád se věnuje psaní. Vaším úkolem by bylo vyhledávat vhodná témata, psát a editovat články a vyhledávat k nim vhodné fotografie. Vše probíhá v redakčním systému Wordpress.

Články, které požadujeme, nejsou dlouhé. Jeden byste měli mít hotový zhruba za půl hodiny - odměna se vyplácí formou provizí. Po zaučení se domluvíme na zvýšení odměny.

Pozice je vhodná spíše pro začátečníky, kteří už mají alespoň nějakou zkušenost s psaním. Napište nám prosím informace o sobě, jaké máte zkušenosti s psaním a to, proč bychom si měli pro spolupráci vybrat zrovna vás.

Požadujeme:

- Schopnost psát zajímavé články a chytlavé titulky

- Zkušenost s Wordpress

- Perfektní ČJ

Nabízíme:

- Možnost pracovat kdykoliv a kdekoliv

- Možnost postupně získat vyšší finanční odměnu

- Výdělek od 2 000 Kč do 10 000 Kč při zkráceném úvazku (1-3 hodiny práce denně)

Typ úlohy: Částečný úvazek

Plat: 100,00Kč - 500,00Kč (za hodinu)

Očekávaná pracovní doba: 5–15 hodin za týden

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis