Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 113

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

Asistent prodeje zdravotnických potřeb - job post

Z S Z, spol. s r.o.
Ostrava
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Prodejna zdravotnických potřeb Samaritán. Naproti Fakultní nem. Ostrava Poruba.

Náplň práce:

  • Asistentka prodeje zdravotnických potřeb,
  • Prodavačka zdravotnických prostředků,
  • Prodej za hotové i na poukaz, prodej zdravotní obuvi,
  • Naskladňování zboží, práce s počítačem a ostatní práce spojené s provozem prodejny,
  • Plný nebo i zkrácený úvazek- dle dohody.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost a samostatnost,
  • Přímá a příjemná komunikace se zákazníkem, empatie.
  • Popř. znalost zdravotnických prostředků, jejich prodeje,
  • Čistý trestní rejstřík.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou a různorodou práci,
  • Kontakt s lidmi,
  • Nákup sortimentu za zvýhodněné ceny,
  • Benefity viz níže, plat po zapracování 20.000 – 25.000,- (vč. prémií).

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis