Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
25+ nabídek práce

Podobná vyhledávání:

práce z domova

Job Post Details

PRODEJNÍ ASISTENT/KA – SPORTISIMO - PLZEŇ - GÉČKO, PLNÝ ČI POLOVIČNÍ ÚVAZEK - job post

Sportisimo
4.0 out of 5
Plzeň
25 500 Kč - 29 500 Kč měsíčně - Dočasný úvazek, Plný úvazek, Smlouva
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 25 500 Kč - 29 500 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Dočasný úvazek
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Plzeň

Úplný popis pracovní pozice:

Naším cílem je spokojený zákazník. Naším mottem je život v pohybu. A pořád rosteme, tak s námi pojď růst i Ty.

Nabízíme pozici jak na plný, tak poloviční úvazek.

CO TĚ ČEKÁ A NEMINE:

  • Péče o prodejnu, aby zákazníci vždy našli to zboží, které hledají, na svém místě (tzn. i vybalovat, nebo doplňovat zboží, připravovat ho k prodeji, apod.).
  • Postupně se naučíš o každém úseku vše potřebné tak, abys mohl/a vždy zákazníkům poradit.
  • Nebo taky budeš rozdávat úsměvy na pokladně.
  • A hlavně budeš dělat radost našim zákazníkům, aby se rádi vraceli.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

  • Při komunikaci se zákazníkem se cítíš jako ryba ve vodě.
  • Nerozhází Tě ani stopadesátý zákazník ptající se na to stejné.
  • Nevyděsí Tě práce s moderními technologiemi jako jsou pokladní systémy, nebo tzv. PDA pro jednodušší práci se zbožím.
  • Baví Tě sport, minimálně v televizi.
  • Ideálně víš, jaký je rozdíl mezi běžeckou a vycházkovou obuví.
  • A pokud ne, tak se těšíš, jak se to a ještě více brzy naučíš.

ČÍM U TEBE CHCEME ZABODOVAT:

  • Jistota výplaty do 15. dne na účtu, kdy základní mzda je 25 500 Kč. Po úspěšně zvládnuté zkušební době ti navýšíme základní mzdu na 26 500 Kč. Při polovičním úvazku bude tvoje mzda úměrně nižší.
  • A pokud budete v týmu táhnout za jeden provaz a prodejně se bude dařit, můžeš dostat každý měsíc bonus navíc podle výsledků prodejny.
  • Samozřejmě Ti dáme VIP slevu na naše zboží, ať se můžeš obléct a obout podle nových trendů (nebo si taky konečně pořídit pořádně vychytanej hardware jako třeba kolo, nebo lyže).
  • A aby sis ten hardware taky užil/a, dáme Ti k dovolené pár dnů volna navíc.
  • Co ještě potřebuješ ke každodenní radosti? My rozhodně dobré jídlo, takže máme taky příspěvek na stravné za každou odpracovanou hodinu.
  • A protože jsme sportovní firma, můžeme Ti zařídit MultiSport kartu za super cenu.
  • Jo a o své zaškolení ani rozvoj se taky bát nemusíš, máme totiž svůj vlastní program, který stále ladíme k dokonalosti.
  • A pak taky máme ještě pár vychytaných slev u našich partnerů jako zvýhodněné mobilní tarify u O2 nebo VIP slevu u Datartu.
  • Nebo můžeš využít právní a daňové poradenství poskytované zkušenými profesionály.

ŽÁDNOU REAKCI NENECHÁME BEZ POVŠIMNUTÍ!

INFORMACE O POZICI

TYP ÚVAZKU
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
TYP SMLUVNÍHO VZTAHU
pracovní smlouva
DÉLKA PRACOVNÍHO POMĚRU
Na dobu určitou
MZDA
25500 - 29500 Kč / měsíc
POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ
Odborné vyučení bez maturity
POŽADOVANÉ JAZYKY
Čeština (Výborná)
ZADAVATEL
SPORTISIMO s.r.o.
MÍSTO PRACOVIŠTĚ
Studentská 1709/131, 32300, Plzeň - Severní Předměstí, okres Plzeň-město, Česká republika
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis