Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 8

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Sales Manager/Inzertní poradkyně - job post

svatebni.cz
Home Office
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Home Office

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme sympatickou kolegyni, která má obchodního ducha a uvítá práci z domova, může jít i o maminku na mateřské dovolené. Znalost mediálního prostředí a praxi s prodejem tištěné inzerce či internetové reklamy je výhodou.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových klientů a péče o svěřené
  • Prodej inzerce v tištěném svatebním katalogu a reklamního prostoru na svatebních webech
  • Prodej výstavní plochy na svatebním veletrhu
  • Příprava speciálních nabídek, prezentací a cenových kalkulací pro klienty
  • Komunikace s grafickým oddělením

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Obchodního ducha a samostatnost, orientace na zákazníka
  • Odpovídající praxi alespoň 2 roky
  • Výborné prezentační a komunikační dovednost, příjemnou osobnost
  • Práce s PC na uživatelské úrovni (MS WORD, EXCEL, Internet)
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Samostatnou práci, kterou si můžete časově přizpůsobit – práce z domova
  • Příjemný kolektiv

Nástup ihned.

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Kontakt:

Milan Novák, tel.: +420 777 777 769, milan.novak(@)svatebni.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis