Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce práce z domova v lokalitě Opava

Řadit dle: -
Nabídky práce: 21

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP - job post

Škola Populo
Opava
33 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Opava

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Ve Škole Populo máme velký tým a díky tomu i možnosti nabídnout vhodné pracovní pozice pro osoby se zdravotním omezením. Rádi upravíme pracovní podmínky i rozsah úvazku (čtvrteční, třetinový, poloviční a tříčtvrteční).

Aktuálně rozšiřujeme tým lektorů pro ONLINE doučování.

Doučovat můžete předměty základních a středních škol - matematiku, český jazyk, anglický jazyk, německý jazyk, biologii, chemii, fyziku a další.
Co od vás očekáváme
  • Perfektní znalost předmětů, které chcete doučovat.
  • Komunikační dovednosti a empatii.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Schopnost předávat své znalosti, přirozený zájem učit druhé.
  • Spolupráci s týmem Školy Populo.
  • Ukončenou střední školu.
  • Potvrzení statusu OZP pro úpravu vyhovujících pracovních podmínek.
Co vám nabízíme
  • Ohodnocení až 33 000 Kč měsíčně.
  • Snadný a transparentní výběr kurzů.
  • Přátelské prostředí a podporu koordinátorů a metodiků.
  • Flexibilní plánování lekcí dle vašich časových možností.
  • Práci z pohodlí domova v online prostředí.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis