Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 55

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Obchodně technický konzultant - Nymburk - až 90 000 Kč - job post

SAFE LOGIC s.r.o.
Nymburk
50 000 Kč - 89 993 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 50 000 Kč - 89 993 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Nymburk

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme přední česká společnost voboru servisu oken a montáží stínicí techniky s působnobností po celé ČR.

Z důvodu dalšího rozšířování svých aktivit hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Obchodně technický konzultant

Nabízíme:

  • Provize zprodeje 50000– 90000Kč
  • Osobní asistentku na organizaci Vašeho času a domlouvání schůzek
  • Zaučení pro získání potřebných znalostí v oboru
  • Časovou nezávislost a flexibilní pracovní dobu vokolí Vašeho bydliště
  • Školení voblasti prodeje a obchodu od předních odborníků
  • Práce na plný úvazek
  • Práce na IČO
  • Možnost růstu na manažerské pozice

Náplň práce:

  • Osobní jednání sklienty a tvorba nabídek na míru
  • Uzavírání objednávek
  • Technické konzultace sklienty
  • Pravidelné vyhodnocování prodeje a návrh změn ke zlepšení
  • Osobní rozvoj vobchodních dovednostech

Požadujeme:

  • Komunikativnost a kreativitu vjednáních
  • Orientaci na výkon, orientaci na zákazníka
  • Znalost práce na PC, tabletu, smartfonu
  • Asertivitu, empatii, otevřenost
  • Chuť na sobě pracovat
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nástup: ihned

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis