Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Pracovníci ostrahy Brno a okolí - job post

AVES PLUS s.r.o.
Brno
117 Kč - 150 Kč za hodinu - Trvalý, Částečný úvazek, Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 117 Kč - 150 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

bezpečnostní služby

Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný/strážný z Brna okolí.

Místa jsou vyhrazena pro invalidy a osoby zdravotní znevýhodněné jak pro muže i ženy

Pracovní náplň: dle konkrétní zakázky, fyzicky nenáročné

Zkusíme vybrat práci na míru dle Vašich požadavků a zdravotních možností

Požadujeme:

- Čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, chuť do práce a srdce na pravém místě

Nabídka
- práce na HPP (zkrácený a poloviční úvazek) 113-140Kč/hod.dle náročnosti zakázky
- Možnost volby směn, směny dle dohody,pracovní uniforma samozřejmostí

Přijďte na pohovor a určitě se domluvíme!

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Trvalý, Smlouva

Plat: 117,00Kč - 150,00Kč (za hodinu)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis