Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

REFERENT/KA LOGISTIKY - job post

Neonlak
Mladá Boleslav
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní místo:

REFERENT/KA LOGISTIKY (L/ODR/101)

zařazení pracovního místa: logistika

Popis náplně práce:

Pracovník/ce na tomto pracovním místě:

    • komunikuje se zákazníkem
    • objednává a eviduje surové díly potřebné k zajištění výroby
    • objednává a eviduje materiál potřebný k zajištění výroby na základě požadavků vedoucího výroby
    • vystavuje a eviduje dodací listy pro zákazníka
    • vystavuje a eviduje příjemky dodaného materiálu na základě kontroly materiálu při příjmu
    • připravuje podklady do výroby na základě objednávek a odvolávek
    • připravuje podklady pro oddělení kvality
    • vyřizuje logistické reklamace
    • vypracovává měsíční přehledy o příjmu a výdeji výrobků
    • spolupracuje s pracovníkem výstupní kontroly

Požadujeme:

    • vzdělání: SŠ nebo VOŠ (případně i VŠ)
    • vhodné i pro šikovného čerstvého absolventa
    • praxe v logistice výhodou
    • komunikativní úroveň AJ (texty, emaily, telefony)
    • pokročilá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
    • schopnost naučit se pracovat v prostředí Business Central Dynamics a s logistickými programy
    • komunikační dovednosti
    • pečlivost, asertivita, samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce
    • ŘP sk.B – osobní vozy

Nabízíme:

    • práci na HPP v konkurenceschopné firmě
    • pracoviště v Mladé Boleslavi
    • firemní kulturu rodinného typu
    • pracovní tým, který spojuje odhodlání uspět a vztah k automobilům
    • spravedlivé ohodnocení kvalitní práce
    • příspěvek na stravování
    • 5 týdnů dovolené
    • akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis