Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Bezpečnostní pracovník/ce - Chomutov - job post

M&M Security Ensure s.r.o.
Chomutov
120 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Chomutov

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Chomutově a okolí.
  • Ostraha prodejen, práce s kamerovým systémem.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Mzda 110 Kč čistého/hod. + odměny za záchyty
  • Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, aktivní seniory, studenty
Co od vás očekáváme
  • Požadujeme trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost
  • Chuť pracovat
  • Slušné vystupování
Co vám nabízíme
  • Výkonnostní odměny za záchyty
  • Možnost ubytování
  • Možnost čerpání záloh na mzdu
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis