Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 20

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Pracovník ostrahy ve Frýdku Místku, zálohy, nástup ihned, odměny! - job post

ADESTRA security, spol. s r.o.
Frýdek-Místek
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáte novou dobře placenou práci v bezpečnosti tak se nám neváhejte ozvat!

Hledáme spolehlivé strážné na ostrahu supermarketu nebo hypermarketu.

  • nástup jak na DPP tak na HPP
  • zálohy týdně
  • výplata v hotovosti či na účet
  • směny se dají plánovat s manažerem dle dohody
  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně či kamerový systém
Vše je u nás na domluvě : -)

Práce je přímo ve Frýdku Místku, případně máme i další města: Frýdlant nad Ostravicí, Ostravu, Vsetín, Jablunkov a další. (vše dle dohody)

Zájemci klidně mi prosím napište do zprávy jméno a příjmení spolu s telefonním číslem a město o které máte zájem - ZAVOLÁME VÁM

Případně další otázky rádi zodpovíme : -)

Požadujeme:
minimální věk od 18 let
čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
zodpovědnost, fyzickou zdatnost
  • počet míst - 3
Nabízíme:
Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu
Práce je buď na DPP či HPP.
Práce na dlouhodobé spolupráci
Sazba na hodinu až 130 Kč/ hod.
Možnost týdenních záloh : -)
Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu
Firemní oblečení
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis