Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 6

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Pracovník ostrahy marketů od 130 Kč/hod. - job post

SONIDO Investment s.r.o.
Velké Meziříčí
130 Kč - 140 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
  • Ostraha prodejen marketu, obsluha kamerového systému
  • práce v civilu, v uniformě
  • preventivní činnost, spolupráce při zadržení osoby páchající protiprávní činnost,
  • pomocné práce spojené s touto pozicí.

Zaujali jsme vás? Pak nám pošlete životopis.
Co od vás očekáváme
  • Čistý registr trestů,
  • praxe u bezpečnostní agentury výhodou,
  • certifikát strážného můžete získat u nás,
  • věk minimálně 18 let.
Co vám nabízíme
  • Zázemí stabilní společnosti,
  • mladý pracovní kolektiv,
  • možnost příspěvku na bydlení, cestovné,
  • plánování směn podle vašich představ.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis