Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce pro seniory v lokalitě Lužice

Řadit dle: -
Nabídky práce: 17

Podobná vyhledávání:

pro důchodce

Job Post Details

Pečovatel/ka v terénní službě - job post

Diecézní charita Brno
Břeclav
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Břeclav

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme jedna z největších neziskovek rozesetá po celém Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina. Nabízíme velice široké spektrum služeb a stejně tak je i různorodé složení našich týmů. Ale všechny nás při práci motivuje společný záměr - pomáhat lidem, kteří si pomoci nemohou, a podporovat samostatnost těch, kteří si pomoci neumí, vracet důstojnost do života všem našim klientům. Toto velmi formuje pracovní prostředí, náladu a důvody proč s námi mnozí zaměstnanci zůstávají i několik desítek let.

Náplň práce:

Charitní pečovatelská služba přijme terénního pracovníka/pracovnici k zajišťování pomoci pro seniory a zdravotně postižené v jejich domácím prostředí pro oblast Břeclav, Pohořelice a Hustopeče.

Co od Vás očekáváme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost k výkonu práce
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Ohodnocení dle platových předpisů
  • Plný/zkrácený úvazek
  • Odborný růst a vzdělávání 24 hodin/rok
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Těšíme se, že Vás přivítáme v našem týmu.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis