Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 57
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

práce ihned

Job Post Details

Prodavač/ka v prodejně delikates a vín - job post

Sabores s.r.o.
Praha
30 000 Kč - 39 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 39 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Sabores s.r.o. je rodinná firma, kterou jsme založili v roce 2007 s cílem obohatit český trh o
nejkvalitnější španělské delikatesy, vína a různorodé speciality.
Prodejna na Výtoni se velmi brzy stala oblíbenou zastávkou, jak českých, tak i zahraničních
zákazníků, kteří milují španělskou gastronomii.
Mezi naše zákazníky patří například Makro, Sasazu, Ambiente, Grand Cru, Zdeněk Oysters Bar, Four Seasons, Kogo, Manu, a šéfkuchaři jako Honza Punčochář nebo Emanuel Ridi.

Hledáme novou kolegyni do týmu v obchodě

  • Pracovní náplní je zajistit chod obchodu
  • komunikovat s klienty, aktivní prodej
  • doplňovat zboží
  • připravovat objednávky
  • Kdo je navíc kreativní a má rád sociální sítě, bude mít prostor se realizovat

Nabízíme:

  • Základní plat + pravidelné finanční bonusy
  • Práci na HPP v příjemném mladém kolektivu, v atraktivní lokalitě u Náplavky
  • Slevy na produkty
  • Možnost profesního růstu
  • Krátký/dlouhý týden

Požadujeme:

  • Práce je vhodná i pro zájemce bez praxe. Vše vás rádi naučíme
  • Pracovní nasazení, příjemné vystupování a spolehlivost
  • Ochota vzdělávat se
  • Jazykové znalosti: ČJ
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis