Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce prodavač ka v lokalitě Slaný

Řadit dle: -
Nabídky práce: 9
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

práce ihned

Job Post Details

Prodavač(ka) – nákupní centrum OAZA Kladno - job post

Samohýl group a. s.
Kladno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Kladno

Úplný popis pracovní pozice:

Město
Kladno

Druh
Hlavní pracovní poměr

Přijmeme prodavače(ku) pro nově otevíranou prodejnu chovatelských potřeb Zvěrokruh v Kladně. Požadujeme ukončené SOU nebo SŠ vzdělání (agropodnikání výhodou), kladný vztah ke zvířatům, zájem o práci v obchodě, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC. Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, rozvojové a vzdělávací programy, kariérní růst, motivační finanční ohodnocení, firemní benefity, stravenky, práci v příjemném prostředí, vstupní zaškolení. Vhodné i pro absolventy. Plánované otevření prodejny Zvěrokruh v nákupním centru OAZA je září 2024.
Pokud se cítíte být vhodným kandidátem a máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte a zaregistrujte se.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis